Smluvní vztah Objednavatel / Dodavatel

Stroje, na kterých jsou provedené opravy společnosti RAFATECH MACHINES s.r.o. nesou pověst svou spolehlivosti a dlouhé životnosti. V zájmu zajištění maximální provozuschopnosti vašich provozů nabízí naše servisní středisko kompletní služby oprav, včetně bezkonkurenční opravy dílů starších i více než 25 let. Zajišťujeme opravy spolu s dalšími službami jako jsou celkové kontroly, kompletní opravy a renovace, úpravy a aktualizace softwaru, mytí, čištění a lakování, jakož i preventivní kontroly.

Vaší objednávkou poslanou na náš e-mail , nebo stvrzujete následující Cenové ujednání a Smluvní podmínky

Cenové ujednání Náklady svázané s výjezdem jsou fakturované následně:

Kilometrovné Účtování kilometrů

15Kč/km

  • Cesta je účtována od sídla naší společnosti:
  • Londýnská 254/7,
    120 00 Praha 2 - Vinohrady
Doprava Čas strávený na cestě

230Kč/hod.

  • Čas strávený při dopravě na místo servisního zásahu


Urgentní výjezdSystémového technika

Od2100Kč/hod.

  • Urgentní výjezd - Robot: 2100 Kč/hod.
  • Urgentní výjezd - CNC stroj (Technologie): 2500 Kč/hod.

Telefonická konzultace: 270Telefonické řešení drobných problémů se systémovým technikem, které nevyžadují jeho výjezd.

Smluvní podmínkyObjednavatel následně souhlasí a stvrzuje tyto podmínky uvedené níže:

  1. Servisní služby a opravy od společnosti RAFATECH MACHINES s.r.o. se zaručují zárukou na dobu 12 měsíců. Náhradní díly certifikované podle ISO a podpořeny značkami FANUC, SIEMENS, HAIDENHEIN, KUKA, STAUBLI, ABB, MITSUBISHI, EPSON, MAZAK, SCHNEIDER jsou pod zárukou zmíněných dodavatelů, a to na dobu 24 měsicu. Mechanické práce servisního technika společnosti RAFATECH MACHINES s.r.o. jsou vázané zárukou na dobu 6 měsíců.
  2. RAFATECH MACHINES s.r.o. jako vykonavatel servisního zásahu, oprav či nastavení stoje, strojní nebo automatizační technologie si vyhrazuje právo na zaplacení odměny předem dohodnutou formou, formou faktury. V případě NEZAPLACENÍ FAKTURY v dohodnutém termínu si RAFATECH MACHINES s.r.o. bude nárokovat PENALIZAČNÍ POPLATEK a to ve Výši 20% z celkové částky nezaplacené faktury, a to za každý dokončený týden (pátek) ode dne nesplnění termínu placení. Vzhledem k faktu, že opravený CNC stroj, technologické-automatizační zařízení, či robot po vykonaní servisu je následně aktivně zapojen do výrobního procesu a přináší zisk objednavateli je penalizační částka 20%/týden neuhrazení platby adekvátní této skutečnosti.